Čas od času se stane něco, co lidem změní a ovlivní téměř celý život.
 
Naše rodina bydlí v Táborském okrese. Manžel před několika lety složil zkoušky z myslivosti. Protože myslivec bez psa je poloviční myslivec, tak si naše rodina v roce 1996 pořídila loveckého psa Labrador retrievra "CORU z JEDLAN". Tato skvělá fenka nás přesvědčila, že retrívři jsou nejenom loveckými psy, ale i vděčnými rodinnými společníky. Tato fenka nás v lednu 2010 opustila, ale navždy zůstává v našich srdcích její příchylnost, věrnost a oddanost.

V roce 2008 jsme si přivezli nového člena rodiny - úžasnou fenku "AKIRU od PERLOVÉ STUDÁNKY". Během roku 2009 jsme splnili všechny podmínky pro její uchovnění. V tomto roce se začala také psát historie naší rodinné chovatelské stanice.

Náš "Akísek", jak naší fence říkáme, je skvělý společník. Její hravost, inteligence a chuť do práce si získaly celou naší rodinu. Každý, kdo trošičku blíže pozná povahu flatů, zjistí, že flati patří mezi psy s velkým srdcem a s nekonečnou láskou k páníčkovi. Flat je nejšťasnější, když může být se svým pánem a dělat mu to, co na očích uvidí. 

Cílem naší chovatelské stanice je odchovat zdravá štěňata pro lidičky, kteří budou ochotni věnovat trochu lásky a času psímu příteli. Každý kdo věnuje trochu lásky a času pozná, že bude odmněněn přítelem na celý psí život a věrnou láskou. 

 

  
 

 
 

 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.